✨ Öğrenmek ömür boyu süren bir yolculuktur ve bu yolculukta her adım önemlidir! ✨

💥Aktif katılım, öğrenmenin kalbine giden bir yol. Bilgi sadece kitaplardan ve derslerden gelmeyen ; deneyimlerinizden, merakımızdan ve etkileşimlerinizden de beslenen bir süreç..

🌟 Her öğrenme deneyimi kişisel. Bilgiyi kendi hayatımızla ilişkilendirdiğimizde, öğrenme süreci daha anlamlı ve kalıcı hale geliyor.Böylelikle ,bizler kendi deneyimlerimizle bağlantı kurarak öğrenmiş oluyoruz..

🌟Geri bildirim ve düzeltme de gelişimin anahtarı.Yanlışları anlamak ve nasıl daha iyi yapabileceğinizi keşfetmenin iyi yollarından biri..

📘 Tekrar etmek ve uygulamak ise öğrendiklerimizi pekiştirmenin en iyi yolu.Bilgiyi pratiğe dökmek ve onu hayatımızın bir parçası yapmak ise son derece kritik. Ezberlenmiş, papağan gibi aktarılmış, hayata geçirilmesi zor olan bilgilerden süratla kaçın 🏃‍♂️

🌟Kritik düşünelim, sorunları çözelim. Çünkü gerçek öğrenme, bilgiyi ezberlemekten öteye geçiyor . Sorunlara creative  çözümler bulmak ve yeni fikirler üretmek gerek..

💡 Motivasyonumuz ve ilgimiz, her şeyin merkezinde.Bizi heyecanlandıran şeyler üzerinde odaklanmak ve bu tutkuyla öğrenmek vazgeçilmezimiz olması lazım..

🌈Herkesin öğrenme tarzı ve süresi farklı .Herkes kendi için en iyi olanı bulmalı, kendini ilmek ilmek işlemeli ..

💥Öğrenme süreci, kişisel bir keşif yolculuğu. İster öğrenmenin ve deneyimlenin tadını çıkartın,isterseniz bilmemenin mutluluğunu. Tercih sizin..

Sevgiler,

Birgül Yanıklar

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

#ÖğrenmeYolculuğu #Keşfetme #Bilgi #Gelişim #pozitifdüşünce #değişim #degisim #öğrenme #deneyimselöğrenimatölyeleri #antalyaworkshop #yenilik #ömürboyu #uygulama #bilmek #anlamlısözler #eğitim #eğitimkoçluğu #kişiselgelişim #farkındalık #değişimdenkorkma #bilmek #atölye #atölyesi #experientiallearning #experience #experientialmarketing #deneyimleyerekögren #hobi #kendinegüven #learning #education 

Yorum yap